Získajte bezplatný online prístup k viac ako osemtisíc e-knihám

Vyše 8 500 e-kníh je aktuálne dostupných cez online službu Bookport. Odborná, populárno-náučná literatúra, ale aj beletria je k dispozícii bezplatne.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) takýmto spôsobom obohatilo svoje portfólio ponúkaných e-zdrojov a ponuka Bookportu je rovnako stále širšia.     

Online služba BookPort pribudla do ponuky e-zdrojov CVTI SR ešte v septembri. Vtedy viac ako tisícka odborných, populárno-náučných aj beletristických kníh v českom jazyku dnes ponúka ešte oveľa viac.  

Keďže BookPort je tvárnou službou, ktorá sa stále rozrastá, tak i výber ponúkaných dokumentov je čoraz pestrejší. Najnovšie sa služba rozšírila o viac ako 2 000 nových titulov. Tie sú nielen v českom, ale i v niekoľkých ďalších svetových jazykoch.

Dostupná je tu odborná literatúra z vydavateľstiev Grada, Via, Karolinum, Masarykova univerzita, a iných. Ide prevažne o publikácie z oblasti spoločenských vied, zdravotníckej a lekárskej literatúry, osobného rozvoja či ekonómie.

Okrem odborných publikácií pribudlo i značné množstvo beletrie či detskej literatúry na spestrenie a oddych. Najnovšie aj z dostupného vydavateľstva Lukeman Literary.

Bookport to je neobmedzené čítanie a ponuka aktuálne viac ako 8 500 titulov.

Publikácie sú zamerané na oblasti medicíny, techniky, stavebníctva, architektúry, počítačov, spoločenských vied a ekonomiky.

Službu BookPort môžu bezplatne využívať všetci registrovaní používatelia CVTI SR.

Pre vstup je potrebná dodatočná registrácia. Sťahovanie a čítanie e-kníh je možné aj offline. 

Návod na prihlásenie sa a používanie služby Bookport vrátane stručného videonávodu je dostupný na oficiálnej webovej stránke CVTI SR.

Získajte bezplatný online prístup k viac ako osemtisíc e-knihám

Posledný update stránky: 2021-11-26 12:55