Od škôl až po firmy. Vlastným podujatím sa môžu stať súčasťou tohtoročného Týždňa vedy a techniky

Týždeň vedy a techniky na Slovensku 2020 je možno ešte ďaleko, ale prípravy naň sú v plnom prúde. Už teraz majú všetky školy, inštitúcie, organizácie a firmy možnosť pridávať svoje podujatia medzi Podujatia TVT . na oficiálnej webovej stránke Týždňa vedy a techniky. Tieto podujatia sa uskutočnia ako sprievodné podujatia TVT v rôznych mestách po celom Slovensku. „V prípade, že ako inštitúcia organizujete tento rok nejaké podujatie, neváhajte ho zverejniť na našom webe,“ podporujú organizátori TVT 2020 z Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR).

Podrobné informácie k prihláške podujatia sú dostupné na oficiálnej webovej stránke TVT, v podsekcii Na stiahnutie. K dispozícii sú tu i logá, ktoré možno použiť pri tvorbe vlastných plagátov.

„V ponuke je každoročne množstvo prednášok, workshopov, DOD, konferencií a ďalších podujatí, z ktorých si môžu návštevníci vybrať práve to, ktoré chcú navštíviť. Ich zoznam sa bude postupne rozširovať, preto pokiaľ máte záujem nejaké podujatie navštíviť, nezabudnite využiť možnosť 'vyfiltrovať si podujatie' napríklad podľa mesta, druhu podujatia alebo priamo podľa dátumu,“ konkretizujú organizátori.  

Všetky podujatia budú pridané na oficiálnu webovú stránku TVT, sekcia Podujatia TVT.

V roku 2020 sa bude konať už sedemnásty ročník Týždňa vedy a techniky na Slovensku. Týždeň vedy a techniky na Slovensku každoročne organizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci s Centrom vedecko-technických informácií SR a jeho organizačnou zložkou Národným centrom pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti. Spoluorganizátormi podujatia sú Asociácia pre mládež, vedu a techniku – AMAVET.

Partnermi podujatia sú Slovenské elektrárneEPSON. Mediálny partnermi portál Veda na dosah, magazín QuarkNextechZážitkové centrum vedy Aurelium.   

www.tyzdenvedy.sk

Od škôl až po firmy. Vlastným podujatím sa môžu stať súčasťou tohtoročného Týždňa vedy a techniky 

Posledný update stránky: 2020-07-09 10:08