Interdisciplinárny časopis aj informácie zo zámorskej spoločnosti pre mikrobiológiu. CVTI SR ponúka do konca októbra skúšobný prístup k novým e-zdrojom

Informácie z jedného z najcitovanejších vedeckých časopisov, zameraného na rôzne oblasti. Časopisy, knihy či videá Americkej spoločnosti pre mikrobiológiu. Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) ponúka do konca októbra skúšobný prístup k novým e-zdrojom.     

„Od októbra 2020 je záujemcom umožnený skúšobný prístup k titulom a publikáciám PNAS - Proceedings of the National Academy of Science. Ide o významný vedecký časopis, ktorý pokrýva tak prírodné i spoločenské vedy. Zároveň majú používatelia k dispozícii databázu rôznorodého obsahu Americkej spoločnosti pre mikrobiológiu (ASM),“ upresňuje Andrea Lebedová, vedúca oddelenia elektronických publikácií a dát v CVTI SR.     

Ako ďalej Lebedová uviedla, používatelia sa k týmto e-zdrojom dostanú prostredníctvom svojho používateľského účtu cez vzdialený prístup do e-zdrojov, v sekcii dočasné prístupy e-zdroje.  Skúšobný prístup je možné využiť v období od 1.10. do 31.10. 2020.

PNAS - Proceedings of the National Academy of Science l  https://www.pnas.org/

PNAS je jedným z najcitovanejších a najkomplexnejších multidisciplinárnych vedeckých časopisov na svete, ktorý ročne publikuje viac ako 3 300 vedeckých prác. PNAS je oficiálny časopis Národnej akadémie vied (NAS) globálneho rozsahu s vysokým impaktom a pokrýva biologické, fyzikálne a spoločenské vedy.

PNAS - Proceedings of the National Academy of Science

ASM – American Society for Microbiology l  https://asm.org/

Americká spoločnosť pre mikrobiológiu (ASM) s viac ako 30 000 členmi združuje vedcov, akademikov a zdravotníckych pracovníkov, je jednou z najväčších spoločností na svete zaoberajúcich sa prírodnými vedami. Poskytuje prístup k rôznorodému obsahu (časopisy, knihy, články, konferenčné príspevky, protokoly, videá, webináre, podcasty...) v oblasti prírodných vied so zameraním na mikrobiológiu, molekulárnu biológiu, klinickú biológiu, zdravotníctvo.

ASM – American Society for Microbiology

 

Posledný update stránky: 2020-10-05 13:38