Dnes hostíme prvé zo série online podujatí Forbes Reštart. V Zážitkovom centre vedy Aurelium sa chystá diskusia o znovuoživení ekonomiky.

Reštartujte svoj biznis, firmu aj seba s Forbes Slovensko.

V sérii online podujatí Forbes Reštart diskutujte s našimi hosťami o spôsoboch a možnostiach, ako prekonať ekonomické a biznisové výzvy, ktoré priniesla pandémia koronavírusu.

Forbes Reštart vol.1 prináša diskusiu Karla Havlíčka, ministra obchodu, priemyslu a dopravy Českej republiky a Richarda Sulíka, ministra hospodárstva Slovenskej republiky, s ktorými sa porozprávame o aktuálnej situácii v Čechách a na Slovensku. V ďalšej diskusii sa k pánovi ministrovi pripojí Andrej Zaťko, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Poštovej banky.

O výzvach a príležitostiach v čase krízy nám porozpráva tiež Lucia Huong Šimeková, zakladateľka Phočkárne a členka tohtoročného výberu Forbes 30 POD 30 a spolumajiteľ banskobystrického pivovaru Urpiner, Branislav Cvik. Priblížia nám svoju stratégiu, riešenie krízových situácií ale aj názor na využitie pomoci bank či štátu.

Do online diskusie sa budete môcť zapojiť prostredníctvom aplikácie Sli.do a pokladať hosťom otázky.

(zdroj: Facebook event - Forbes Reštart vol.1 | Online diskusia)

Live stream z podujatia je možné sledovať UŽ DNES (13.5.2020) od 18. hodiny.

"Pre Zážitkové centrum vedy Aurelium sú tieto online podujatia Forbes Slovensko ideálnou príležitosťou pre nadviazanie ďalšej spolupráce či už v rámci organizácie podujatí, ale i ďalších aktivít, na ktorých sa môžeme spoločne podieľať. Inovatívne myšlienky, odborníci, nové technológie a startupy v spojení s centrom vedy Aurelium vytvárajú nový atraktívny formát vzájomnej spolupráce," uviedla Martina Ivičič zo ZCV Aurelium.  

Posledný update stránky: 2020-05-13 10:54